Święta Pana 2024 | Szawuot - Święto Tygodni

wt., 11 cze

Sala Fundacji 4R

Święta Pana 2024 | Szawuot - Święto Tygodni

Serdecznie zapraszamy, aby jako wierzący z naszego miasta i regionu wspólnie przeżywać Biblijne Święto Szawuot! Bóg zaprasza nas na swoje święta, przyjmijmy Jego zaproszenie i bądźmy razem w tym świętym czasie!

Czas i lokalizacja

11 cze 2024, 19:00 – 22:00

Sala Fundacji 4R, Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, Polska

Informacje o biletach

Bilety można nabyć poprzez dowolną formę wsparcia, wyłącznie Ty decydujesz o jej wysokości. Staramy się, aby spotkania organizowane przez Miasto Chwały były otwarte dla każdego i przygotowane w najlepszy możliwy sposób. Będziemy wdzięczni za Twoją pomoc, hojność i wszelkie wsparcie w realizacji tego projektu.

Zaraz po rejestracji otrzymasz bilety oraz e-mail z podsumowaniem najważniejszych informacji.

Jeśli z pewnych powodów nie możesz opłacić wydarzenia lub masz jakieś inne pytania to prosimy o kontakt na miastochwaly@gmail.com.

Bilety

• Święta Pana 2024 | Szawuot

Zakończenie sprzedaży: 11 cze, 18:00

Po wybraniu ilości biletów zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji. Do dyspozycji są wygodne formy płatności Przelewy24 (BLIK, Przelewy online) lub możliwość zapłacenia kartą lub gotówką na miejscu w dniu wydarzenia. Po rejestracji otrzymasz potwierdzenie, wszystkie najważniejsze informacje oraz bilety na podany wcześniej adres mailowy.

Od 5,00 zł do 500,00 zł
    • 5,00 zł